Odpowiednie odprowadzenie wody z połaci dachowych to bardzo ważny aspekt chronienia dachu. Dzięki nowoczesnym systemom rynnowym z PCV oraz stali możesz chronić swój dach, a jednocześnie nadać budynkowi odpowiedni charakter. Rynny z 10-, 30- i 50-letnią gwarancją w szerokiej gamie kolorystycznej znajdą zastosowanie w nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Ponadto EXPERT DACH z Wielunia oferuje rynny ocynkowane, aluminiowe, miedziane, czy tytan-cynkowe.

RYNNY AVALINE

AVALINE oferuje kompleksowe wyposażenie dachu – od pokryć dachowych ze stali, po najmniejsze elementy wykończenia dachu. Marka AVALINE znana jest z wysokiej jakości membran wysokoparoprzepuszczalnych, a także nowoczesnej gamy okien dachowych, łącznie z oknami trzyszybowymi, dwukomorowymi. Wśród oferty marki AVALINE znajdują się także wysokiej klasy systemy rynnowe oraz podbitka dachowa.

 

RYNNY SIBA

Stalowe orynnowanie Siba Round, Siba Square i Siba Modern to nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wyjątkową szczelnością i doskonałym dopasowaniem poszczególnych elementów. Systemy rynnowe Siba dostępne są w wersji półokrągłej, kwadratowej i w wersji ukrytej. Przeznaczone są nie tylko do odprowadzania wód opadowych i roztopowych z dachu, zapewniają także odpowiednie wykończenie elewacji budynku. Orynnowanie Siba to kompletne systemy zawierające wszystkie niezbędne elementy do stworzenia idealnego systemu odprowadzania wody opadowej. Oferta obejmuje rynny, rury spustowe, haki oraz innowacyjne akcesoria w wielu kolorach i rozmiarach. Systemy rynnowe Siba objęte są 30-letnią gwarancją.

RYNNY BUDMAT

BUD-MAT to polski producent o światowym zasięgu. Jeden z najwększych producentów pokryć dachowych ze stali. To firma BUD-MAT jest producentem kultowej blachodachówki VENECJA. Dzisiaj firma wyznacza trendy wprowadzając na rynek nowoczesne i nieszablonowe modele blachodachówek jak np. Ferrara czy Murano. Prócz blachodachówek i blach trapezowych, BUD-MAT produkuje także ogrodzenia stalowe, podbitkę dachową, systemy rynnowe oraz profile stalowe. Bardzo popularny producent w wojewóztwie łódzkim, śląskim oraz opolskim.

 

RYNNY WAVIN

Rynny WAVIN to oryginalne wzornictwo, elegancja i estetyka. Zostały zaprojektowane tak, aby odprowadzać 100% wody deszczowej. Można śmiało powiedzieć, że przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Rynny WAVIN znane są z najwyższej jakości polichlorku winylu, który wykorzystywany jest do produkcji rynien WAVIN.

RYNNY GALECO

Firma GALECO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej – w skrócie: systemów rynnowych. Naszymi flagowymi produktami są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco NOVA. Firma EXPERT DACH z Wielunia jest ważnym dystrybutorem produktów GALECO.

RYNNY BRYZA

Marka BRYZA należy do grupy CELLFAST. Jest ona jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.