Cegły, pustaki, cegły i płytki klinkierowe oraz zaprawy do klinkierów – wszystko czego potrzebujesz do wykończenia swojego budynku znajdziesz w hurtowni EXPERT DACH w Wieluniu. Oferujemy sprawdzone systemy firmy Röben, która ma swoim portfolio także ceramiczne schody, parapety oraz ogrodzenia.

CERAMIKA BUDOWLANA RÖBEN

Najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetykę oraz dobrą cenę udało połączyć się w logiczną całość i zamknąć w wyjątkowej linii produktów Röben. Produkty Röben od dachówek ceramicznych, po cegły, klinkiery oraz pustaki kupują Klienci w całej Polsce. Szczególnym hitem stały się dachówki MonzaPLUS oraz Bergamo, które doskonale sprzedają się także w takich miastach jak Wieluń, Zduńska Wola, Kluczbork, Kępno, Radomsko, Bełchatów, Sieradz czy Ostrów Wielkopolski. Dachówki Röben doskonale sprzedają się w całym województwie łódzkim, a także opolskim czy śląskim. Röben to także producent wysokiej jakości cegieł, klinkierów oraz pustaków. W ofercie producenta znajdują się także systemy parapetów oraz schodów ceramicznych.

CERAMIKA BUDOWLANA QUICK-MIX

Firma quick-mix Spółka z o.o. obecna na polskim rynku od 1997 roku jest częścią międzynarodowej grupy budowlanej Sievert AG i od wielu lat oferuje innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, suchych zapraw budowlanych, systemów ociepleń oraz chemii budowlanej. Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych, gwarantuje najwyższą jakość, łatwość stosowania i idealne dopasowanie produktów do potrzeb konkretnego projektu.

Quick-mix jest również właścicielem marki tubag – jedynej na polskim rynku grupy produktów z oryginalnym trasem Tubag, szczególnie polecanych do bruku i kamienia naturalnego, systemów zapraw drogowych oraz produktów do konserwacji i renowacji zabytków.

CERAMIKA BUDOWLANA WIENERBERGER

Wiodąca firma międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych. Producent wysokiej jakości ceramicznej cegły konstrukcyjnej, ceramicznego rozwiązania na elewacje, dachówek ceramicznych , systemów rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych, a także ceramiczne i betonowe bruki.