Okna dachowe obrotowe, wysokoosiowe, uchylno-obrotowe, okna dachowe kolankowe – to tylko kilka rodzajów okien, które dostępne są w hurtowni dachowej EXPERT DACH w Wieluniu. Wysokiej jakości okna dachowe VELUX, FAKRO, ROTO oraz AVALINE pozwolą dobrać każdemu Klientowi najdogodniejsze rozwiązanie jakościowe, cenowe oraz technologiczne. Okna dachowe drewniane doskonale sprawdzają się na poddaszach użytkowych, gdzie wymagana jest wysoka estetyka oraz najlepsza ochrona termalna. Szeroka oferta okien trzyszybowych zapewni Państwu spokój i oszczędność energii przez wiele lat. Do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności jak łazienki czy kuchnie oferujemy okna dachowe z PCV.

OKNA DACHOWE VELUX

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien Velux

OKNA DACHOWE AVALINE

Okna AVALINE to nowość na polskim rynku pokryć dachowych. Pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachowe, typowe okna dwuszybowe drewniane oraz PCV, a także okna trzyszybowe dwukomorowe o podwyższonych parametrach cieplnych w wersji drewnianej oraz PCV. Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego poliutylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej.

OKNA DACHOWE FAKRO

FAKRO to jedna z najwięszych polskich firm, która odniosła sukces zarówno w Polsce, jak i na rynku światowym. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Okna FAKRO to jedne z najchętniej kupowanych okien na rynku łódzkim, śląskim oraz opolskim.

OKNA DACHOWE ROTO

Niemicka marka ROTO oferuje wysokiej jakości okna dachowe. Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna ROTO to brak kompromisów jeśli chodzi o jakość i walory użytkowe.