VELUX rolety i markizy

 

Rolety i markizy VELUX wyróżniają się bezkompromisową jakością i idealnym dopasowaniem. Oryginalne rolety i markizy VELUX to szeroki asortyment produktów, które pod względem materiałów, konstrukcji i trwałości nie mają sobie równych.

Oryginalne osłony do okien VELUX zapewnią uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza o każdej porze dnia i roku. Wybierz produkty na miarę swoich potrzeb. Rolety wewnętrzne to gwarancja kontroli nad ilością wpadającego światła. Pomogą uzyskać klimatyczne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza lub całkowite zaciemnienie. Aby chronić swój dom przed nadmierną ilością ciepła, wybierz rolety zewnętrzne lub markizy.

 

 

Dlaczego oryginalne rolety i markizy to trafny wybór?

Idealne dopasowanie

Oryginalne rolety i markizy są idealnie dopasowane do okien VELUX. Gwarantują pełną kontrolę nad ilością wpadającego światła czy ciepła. Zamówienie oryginalnych akcesoriów nie wymaga pomiarów okien, wystarczy znajomość modelu okna (kod znajdziesz na tabliczce znamionowej, na skrzydle okna).

Montaż w kilka minut

Montaż nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani pomocy profesjonalisty. Dzięki opatentowanemu systemowi VELUX „Pick& Click!” – fabrycznie zamontowanym zaczepom instalacyjnym, zamontujesz roletę samodzielnie i nie powinno to potrwać dłużej niż 15 minut.

Inteligentne wzornictwo

Rolety i markizy VELUX to opatentowane rozwiązania. Charakteryzuje je wysoka funkcjonalność i najwyższa wytrzymałość. Wszystkie tkaniny i materiały są poddawane testom, aby zagwarantować, że żadna roleta VELUX nie zmieni koloru ani kształtu przez wiele lat.

 

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O ROLETY VELUX – 695-416-224

 

 

Czy już wiesz, co kupisz?