Papy i gonty bitumiczne TECHNONICOL

 

Działając na rynku od 1993 roku TechnoNICOL zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W związku z tym, dziś TechnoNICOL proponuje rynkowi najnowocześniejsze materiały i technologie, łączące w sobie światowe doświadczenie i opracowania własnego centrum naukowo-badawczego. Współpraca z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi, pozwala firmie szybko i elastycznie reagować na zmiany wymagań klientów. Dziś TechnoNICOL to 37 zakładów produkcyjnych w Rosji, Czechach, Litwie, Włoszech, Ukrainie, Białorusi. Papy oraz gonty bitumiczne marki TechnoNICOL, dzięki swej wysokiej jakości, zyskały w województwie kujawsko-pomorskim uznanie i rzeszę zadowolonych Klientów.

Poniżej znajdują się najpopularniejsze modele pap i gontów TECHNONICOL:

 

papa MIDA BASE PV S4

Papa polimerobitumiczna zgrzewalna dachowa i izolacyjna. Stosowana jest jako dolna warstwa dwuwarstwowego pokrycia dachowego.

gonty bitumiczne seria CLASSIC

Seria CLASSIC to popularne kształty w róznorodnej palecie barw. Gonty bitumiczne serii Classic to linia tzw. klasycznych gontów.

gonty bitumiczne seria ULTRA

Gonty bitumiczne serii ULTRA to produkt z dodatkiem modyfikatora SBS. Dzięki temu gont danej serii jest znacznie bardziej elastyczny

gonty bitumiczne seria TOP

W serii TOP TechnoNICOL zawarł bardzo popularne gonty bitumiczne jak COUNTRY, WESTERN, JAZZ, RANCHO oraz CONTINENT.

PEŁNA OFERTA TECHNONICOL >>

COFNIJ