EXPERT SKI

O NAS

Jesteśmy wypożyczalnią zlokalizowaną w południowo-zachodniej części Polski. Oferujemy wynajem skutera wodnego. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt wiodącej marki Sea Doo. Jest to marka znana ze swej niezawodności, perfekcyjnego wykonania oraz niesamowitych emocji z jazdy.

 

Dążymy do tego, by nasza firma kojarzyła się z profesjonalizmem i sprawnością w działaniu. Radość z jazdy naszym sprzętem dopełnimy miłą i pomocną obsługą. Kazdego Klienta traktujemy indywidualnie. Chcemy dostarczyć Ci emocji, o których nie zapomnisz. Poszukujesz skutera wodnego? Skontaktuj się z EXPERT SKI i skorzystaj z najlepszej oferty wynajmu skuterów wodnych.

SPRZĘT / SKUTER

Wypożyczając od nas skuter Sea Doo Wake Pro z 2020 r. mają Państwo pewność że jest on zadbany, po aktualnym przeglądzie technicznym.

Ponadto posiadamy przyczepę, którą udostępniamy na przewóz sprzętu, jak również świadczymy usługi dowożenia skutera do wskazanego miejsca na terenie całej Polski.

Posiadamy również nowe, będące na pełnej gwarancji koła do holowania po wodzie JOBE – model AIRSTREAM 2P.

Dodatkowo oferujemy kapoki, deski wakebordowe (męską jak i damską), liny oraz cumy.

 

CENNIK

  • wakebording wraz z obsługą tzn. sternik, slipowanie skutera, obsługa, paliwo – 500 zł/godzina (dojeżdżamy na wskazane miejsce, obsługujemy, Państwo się wyśmienicie bawią na zabawce lub deskach)
  • dzień – 2500 zł
  • weekend – 6000 zł (piątek – niedziela)
  • 3-7 dni – 1000 zł (za jeden dzień)
  • 7-14 dni – 800 zł (za jeden dzień)
  • dojazd +/- 50 km od Wielunia gratis
  • kaucja 10 000 zł
  • paliwo: otrzymują Państwo w pełni zatankowany skuter (70 l).

*Ceny akcesoriów są ustalane indywidualnie. Na wyposażeniu dodatkowym znajduję się przyczepa z łatwym slipem skutera oraz kapoki.

KONTAKT

ul. Warszawska 40a

98-300 Wieluń

godziny otwarcia: pon. – pt.: 7:00 – 17:00

sobota i niedziela telefonicznie : 8:00 – 20:00

 

Osoba kontaktowa: Rafał Ogiela – właściciel

tel. 601 972 945

E-mail: biuro@expertdach.eu