Ceramika budowlana RÖBEN

 

Najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetykę oraz dobrą cenę udało połączyć się w logiczną całość i zamknąć w wyjątkowej linii produktów Röben. Produkty Röben od dachówek ceramicznych, po cegły, klinkiery oraz pustaki kupują Klienci w całej Polsce. Szczególnym hitem stały się dachówki MonzaPLUS oraz Bergamo, które doskonale sprzedają się także w takich miastach jak Wieluń, Zduńska Wola, Kluczbork, Kępno, Radomsko, Bełchatów, Sieradz czy Ostrów Wielkopolski. Dachówki Röben doskonale sprzedają się w całym województwie  łódzkim, a także opolskim czy śląskim. Röben to także producent wysokiej jakości cegieł, klinkierów oraz pustaków. W ofercie producenta znajdują się także systemy parapetów oraz schodów ceramicznych. 

Poniżej znajdują się najpopularniejsze modele ceramiki budowlanej RÖBEN:

 

CEGŁY I PUSTAKI

RÖBEN ma w swojej ofercie szeroką gamę cegieł ceramicznych. Doskonale sprawdzają się w budownictwie użytkowym, nadając szlachetnego charakteru.

 

PŁYTKI KLINKIEROWE

Płytki klinkierowe RÖBEN to najwyższej jakości estetyczne wykończenie. Szeroka oferta RÖBEN zadowoli wszystkich nawet najbardziej wymagających Klientów.

PEŁNA OFERTA RÖBEN >>

COFNIJ