Blachodachówki RUUKKI

 

RUUKKI to jedna z najlepszych firm na świecie produkujących blachodachówki klasy premium. To firma RUUKKI wprowadziła na światowy rynek blachodachówkę FINNERA, która doskonale przyjęła się w Polsce i do dziś jest jedną z najczęściej wybieranych blachodachówek. Również w hurtowni EXPERT DACH blachodachówka Finnera sprzedaje się w dużych ilościach do Łodzi, Wielunia, Kluczborka, Częstochowy, Zduńskiej Woli, Sieradza, Ostrowa  Wielkopolskiego, Radomska, Bełchatowa czy Kępna.

Poniżej znajdują się najpopularniejsze modele blachodachówek RUUKKI:

 

RUUKKI FINNERA

Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu.

RUUKKI HYYGGE

Innowacyjny produkt, który dzięki prostej i eleganckiej formie doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.

RUUKKI MONTERREY GRAND

Najpopularniejszy model blachodachówki, który doskonale pasuje do najróżniejszych krajobrazów i typów domów.

RUUKKI ADAMANTE

Adamante to ciekawa forma i niepowtarzalna kompozycja. Mocny charakter nadaje dachowi niepowtarzalnego sznytu.

RUUKKI FRIGGE

Blachodachówka posiada szereg unikalnych cech pozytywnie wpływających na montaż, użytkowanie i wygląd dachu. Symetryczny kształt.

RUUKKI CLASSIC D

Przypomina tradycyjny dach na rąbek stojący. Dzięki prostym liniom i klasycznym kształtom pasuje do różnych stylów architektonicznych.

RUUKKI CLASSIC M

Przypomina tradycyjny dach na rąbek stojący. Mikroprofilowanie wzdłużne doskonale podkreśla nowoczesny styl i elegancki wygląd dachu.

RUUKKI T20

Profil cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu. Doskonała propozycja na dachy domów jak i budynków przemysłowych.

RUUKKI T35

Profil cechuje liniowa i sztywna forma arkusza. Wysoka nośność i sztywność profili pozwala na zwiększenie rozpiętości podpór.

PEŁNA OFERTA RUUKKI >>

COFNIJ